חזור

משלוחים

 

ביכולתנו לשלוח את הסחורה שרכשתם לכל כתובת, בין אם זו כתובת ביתכם, עבודתכם או כתובת חבריכם. אנא וודאו כי מילאתם את כתובת המשלוח הנכונה והרצויה בעת השלמת תהליך ההזמנה.

החנות אחראית לאספקת המוצר או השירות שנרכש באתר לכתובת כפי שסופקה בעמוד ההרשמה, תוך פרק הזמן הנקוב בדף המוצר, אלא אם צוין במפורש אחרת.

החנות תפעל לאספקת המוצר תוך 6 ימים בדואר שליחים ותוך 10 ימים בדואר רשום, בתנאי שהתקבל תשלום מלא באמצעות כרטיס האשראי.

באזורים המוגבלים לגישת חברת השליחויות החנות ו/או הספק יהיו רשאים לספק את המוצרים ללקוחות במקום סמוך ומקובל וזאת בתיאום מראש עם הלקוח. המשלוחים יתבצעו לאזורים שאליהם מגיע דואר רשום של דואר ישראל ו/או לאזורים שאליהם מגיע דואר שליחים בהתאם לשיטת המשלוח שנבחרה.

יובהר כי ישנו תעריף שונה למשלוחים ליעדים מרוחקים כגון יישובי הערבה, אילת, קריית שמונה, רמת הגולן וכו'. התעריף יימסר טלפונית לאחר הרכישה בהתאם לסוג החבילה.

זמני אספקת המוצרים ו/או השירותים כפי שאלה מצוינים בדף המכירה כוללים רק ימי עסקים קרי, יום א-ה'. לא כולל שישי שבת, ערבי חג וימי חג.

אספקת המוצרים הינה עד בית הלקוח ע"י חברת השליחויות או עד לסניף הדואר הקרוב לבית הלקוח ע"י דואר ישראל, בהתאם למפורט בהזמנה ובהתאם לנוהל חלוקת הדואר ביישוב.

זמן אספקת המשלוח נמדד החל מקבלת אישור ההזמנה ע"י החנות.

לקבלת רשימת הישובים בהם מתבצע משלוח עד הדלת לחץ/י כאן. בכל שאר הישובים/כפרים/קיבוצים/מושבים, המסירה הינה ליחידת הדואר הקרובה למקום המגורים ולא עד בית הלקוח.

במידה ותתעוררנה בעיות הנוגעות במשלוח, יש לפנות לצוות שירות הלקוחות באמצעות הדואר האלקטרוני [email protected]